Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2018  na podstawie Umowy nr 2018/0243/0281/SubB/DSW z dnia 08.06.2018

uczestnicy ; Joanna Pawłowska , Julia Stróżyk , Fryderyk Adamczak -trener Józef Ślusarek

2. GI- Konsultacja szkoleniowa w Poznaniu w terminie 11-18/08/2018

uczestnicy; Joanna Pawłowska , Julia Stróżyk , Fryderyk Adamczak, Michalina Balcerzewska ,Magdalena Świtalska, Dominik Figlak, Artur Zakrzewski- trener Andrzej Ślusarek i Krzysztof Czyż

3. GI-Zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 19-31/08/2018

4. KK -Konsultacja szkoleniowa w Poznaniu w terminie 08-25/08/2018uczestnicy ; Patryk Gluza , Łukasz Nowak, Szymon Kostencki, Ewelina Antos , Adrianna Antos – trener -Dawid Gluza

5. KK-Zawody m-dowe w Szolnok / Węgry w terminie 10-12/08/2018uczestnicy ; Patryk Gluza, Szymon Kostencki, Gilbert Paluch

6. Szf- Zgrupowanie szkoleniowe w Policach w terminie 16-25/08/2018 uczestnicy ; Katarzyna Lachman , Bartosz Żurawski , Filip Kubiak – trener Krzysztof Szymkowiak

LEGITYMACJE CZŁONKOWSKIE 2016/2017

1/Należy się zalogować na linku
-legitymacja ISIC AZS - dzieci powyżej 12 roku życia
-legitymacja AZS -dzieci do 12 roku życia

- legitymacja trenerska T

2/ Wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia -suma ubezpieczenia 6.500,00 -składka 55,00

- suma ubezpieczenia 25.000,00 - składka 90,00

- suma ubezpieczenia 75.000,00 - składka 450,00

i uzupełnić dane osobowe
3/Wydrukować wniosek i podpisać ( jeśli zawodnik jest niepełnoletni to podpisuje również rodzic/opiekun)

4/Do wniosku dołączyć zdjęcie (opisane nazwiskiem)

5/Udać się  z kompletem dokumentów + odpowiednia kwota składki  do biura /lub złożyć u trenera

6/Po dostarczeniu dokumentów + składki do biura w ciągu 2-dni zostanie wyrobiona legitymacja i zawarta polisa ubezpieczeniowa. Ubezpieczenie obowiązuje 24H w okresie od momentu zawarcia do 30 września 2017 roku.

ZWYCIĘSKI WEEKEND AKADEMIKÓW

W weekend 27-28 września nasza drużyna rozegrała dwa mecze w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Seniorów - I liga. Rywalami akademikó była drużyna lokalnego rywala WKS Grunwald oraz Polonia Sroda Wlkp.

Sobotni mecz z faworytem rozgrywek dostarczył wiele emocji. W pierwszej połowie nasi rywale mieli przewagę, którą udokumentowali dwoma bramkami, prowadzącdo przerwy 2:0. Po przerwie szybko podwyższyli wynik na 3:0 i wydawało się, że mecz będzie bez historii. Od tego momentu zawodnicy AZS AWF przyspieszyli grę i zagrali bardziej agresywnie. Swoją dobrą grę w drugiej połowie potwierdzili zdobywając tzry bramki doprowadzając do remisu ( Artur Pacanowski 2, Michał Dawid 1). W serii karnych zagrywek lepsi okazali się zawodnicy naszego klubu i zdobyli dwa punkty.

Niedzielny mecz z Polonią, to przewaga AZS AWF od pierwszych minut meczy. Wynik do przerwy 4:0. W drugiej połowie nadal przeaga akademików imecz zakończył się pewnym zwycięstwem 6:1.