Susz Triathlon 2019

22 czerwiec, pomimo upałów, okazał się szczególnie miły dla Marii Gajb 11-letniej zawodniczki AZS AWF z Poznania. Startowała na zwodach w Suszu  w #kidsaquathlon.

Maria zajęła  -  I miejsce w kategorii dzieci 10 - 11 lat i III w kategorii 10-13 lat.

Wakacje na sportowo

Wakacje na sportowo Zawodników ASZ AWF Poznań Jadzia Wyrwińska, Kuba Stryczyński, Marc  Brotier, Martyna Manicka, Etienne Brotier  dzielnie walczyła na podjazdach wokół Jeleniej Góry na wakacyjnym zgrupowaniu sportowym wraz na najlepszymi zawodnikami Wielkopolski w kategoriach młodzieżowych w triathlonie. Niemałym wyzwaniem był podjazd pod Przełęcz Okraj 13km podjazdu 500m przewyższenia

Pierwsze miejsce Jadzi w cross duathlonie

Pierwszy weekend października Jadzia wystartowała w cross duathlonie 2,5 km bieg 10km rower i na koniec 1km biegu Po zaciętej walce zajęła I miejsce wyprzedzając czołowe zawodniczki naszych zachodnich sąsiadów.