ZWYCIĘSKI WEEKEND AKADEMIKÓW

W weekend 27-28 września nasza drużyna rozegrała dwa mecze w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Seniorów - I liga. Rywalami akademikó była drużyna lokalnego rywala WKS Grunwald oraz Polonia Sroda Wlkp.

Sobotni mecz z faworytem rozgrywek dostarczył wiele emocji. W pierwszej połowie nasi rywale mieli przewagę, którą udokumentowali dwoma bramkami, prowadzącdo przerwy 2:0. Po przerwie szybko podwyższyli wynik na 3:0 i wydawało się, że mecz będzie bez historii. Od tego momentu zawodnicy AZS AWF przyspieszyli grę i zagrali bardziej agresywnie. Swoją dobrą grę w drugiej połowie potwierdzili zdobywając tzry bramki doprowadzając do remisu ( Artur Pacanowski 2, Michał Dawid 1). W serii karnych zagrywek lepsi okazali się zawodnicy naszego klubu i zdobyli dwa punkty.

Niedzielny mecz z Polonią, to przewaga AZS AWF od pierwszych minut meczy. Wynik do przerwy 4:0. W drugiej połowie nadal przeaga akademików imecz zakończył się pewnym zwycięstwem 6:1.