SUKCESY SPORTOWE NASZYCH HOKEISTÓW

Zawodnicy KS AZS AWF Poznań, a jednocześnie uczniowie klas sportowych naszej szkoły osiągnęli w sezonie 2014/2015 wiele sukcesów sportowych na szczeblu wojewódzkim i międzywojewódzkim. Nasze starty w rozgrywkach były możliwe dzięki wsparciu programowi Urzędu Miasta Poznań Młodzieżowe Centra Sportu

W rozgrywkach ligowych, po 6 turniejach rozgrywanych w naszym okręgu, zespół chłopców uplasował się na I miejscu zdobywając tym samym tytuł MISTRZÓW WIELKOPOLSKI MŁODZIKÓW.
We wrześniu 2015 roku powyższy zespół brał udział w najważniejszej imprezie sportowej
w tej kategorii wiekowej. Jak przystało na Mistrzów Wielkopolski, po bardzo dobrej i zaciętej grze w MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW zajęli
I miejsce, zdobywając w tej kategorii wiekowej wszystkie tytuły mistrzowskie.

Zespół dziewcząt, również brał udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach hokeja na trawie. Turniej finałowy odbył się w czerwcu 2015 roku w Brzezinach. Dziewczęta nie przegrywając żadnego meczu, a remisując z drużyną Brzezin, tylko stosunkiem bramek uległy gospodyniom turnieju. Nie mniej za bardzo duży sukces naszych zawodniczek należy uważać zdobycie tytułu WICEMISTRZYŃ MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK.

Agata Krenz-Wybieralska