Brązowy medal Adriana Wojtkowiaka podczas Mistrzostw Polski juniorów!!!

W sobotę 18 lutego podopieczny Włodzimierza Węcławka Adrian Wojtkowiak zdobył Brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów. W drodze do upragnionego medalu Adrian pokonał w walkach pucharowych Szymona Mlickiego w tabeli 1/32, Jędrzeja Szpygla 15:12 w tabeli 1/16. W ćwierćfinałowym pojedynku Adrian pokonał młodszego kolegę z klubu Macieja Bema 15:12. Podopieczny Tomasza Ciepłego drugi raz w swojej karierze znalazł się w szerokim finale Mistrzostw Polski juniorów.  Dobra passa Adriana zatrzymała się w walce półfinałowej na Maximie Tarasiewiczu z klubu WROCŁAWIANIE. W finale wystąpili Andrzej Rządkowski WROCŁAWIANIE i Maxim Tarasiewicz. Lepszy okazał się Andrzej, który pokonał Maxima 15:07.  Klub AZS –AWF POZNAŃ reprezentowało siedmiu zawodników. 10 miejsce zajął Bartosz Żurawski, 12 miejsce Filip Kubiak, 36 miejsce Kacper Bem, 38 Aleksander Pera i na miejscu 51 miejscu zakończył turniej Olaf Wiśnik.

We florecie dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Julia Walczyk KU AZS UAM POZNAŃ, która w finale pokonała gładko 15:05 Beatę Żurowska WROCŁAWIANIE.  Brązowe medale zdobyły Renata Tomczak IKS LESZNO  i Chrzanowska Julia KU AZS UAM POZNAŃ. Klub AZS AWF Poznań reprezentowały cztery zawodniczki.  Aleksandra Wieczorek po przegranej walce z Julią Lidzbarską 15:10 zajęła 20 miejsce, Zuzanna Jóźwiak zakończyła turniej na  27 miejscu, a Zuzanna Suchomska 29 miejsce.  Bardzo blisko wyjścia z eliminacji grupowych była Konstancja Cichocka, która zakończyła turniej na miejscu 48.