Kolejne zwycięstwo Macieja Bema, Ola Wieczorek druga, Antonina Lachman na trzecim miejscu!!!

W Gdańskiej Szkole Floretu odbył się II Puchar Polski juniorów młodszych. Trzech podopiecznych Tomasza Ciepłego wywalczyło miejsce na podium: Maciej Bem wygrał turniej pokonując w finale Adama Podralskiego UKS ATENA GDAŃSK 15:08 . Aleksandra Wieczorek tym razem ustąpiła pierwsze miejsce Magdalenie Ławskiej WROCŁAWINIE i zajęła miejsce drugie. Antonina Lachman potwierdziła bardzo dobrą trzecią lokatę z ubiegłego roku. Tośka przegrała w półfinale z Ławską jednym trafieniem.

Na pochwałę zasługują również Igor Woźniak oraz Aleksandra Liszka, Igor wygrał pięć z sześciu walk w eliminacji grupowej i ostatecznie zajął bardzo dobre 15 miejsce. Aleksandra Liszka stoczyła bardzo zaciętą, zwycięską walkę o wejście do najlepszej 16 z Karoliną Wasilczuk. Ola zajęła również 15 miejsce.