Maciej Bem na podium Pucharu Europy we Warszawie!!!

Sobotę 10 lutego w stolicy Polski odbył się turniej o Złoty floret Witolda Woydy zaliczany do cyklu Puchar Europy kadetów. Turniej w stolicy był ostatnim sprawdzianem kadetów przed Mistrzostwami Europy.  Podopieczny Tomasza Ciepłego potwierdził swoją dobrą formę zajmując trzecie miejsce. Maciej przegrał w półfinale z kolegą z reprezentacji Polski Adamem Podralskim UKS ATENA Gdańsk. Turniej wygrał Podralski, który pokonał w finale Włocha Sebastino Francesco Garro. Bardzo dobrze zaprezentowali się Olaf Wiśnik  26 miejsce oraz Igor Woźniak 29 miejsce. Dzisiaj rozpoczyna się turniej drużynowy. Maciej Bem walczy w zespole Polska 1, Olaf Wiśnik walczy z zespole Baltic z kolegami ze Szwecji i Meksyku. Igor Woźniak walczy w zespole Polska 2.