ZWYCIĘSTWO HOKEISTÓW NAD GRUNWALDEM

W niedzielne popołudnie w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski - I lga spotkały się drużyny AZS AWF Poznań oraz WKS Grunwald Poznań. Rywale akademików to obecnie najlepsza drużyna hokejowa w Polsce, zespół który od 2,5 roku nie stracił punktów w I lidze a w ostatni weeekend awansował do najlepszej 16 w Hokejowej Lidze MIstrzów. Nasza drużyna nie przestraszyła się utytułowanego  przeciwnika i podjeła od początku spotkania walkę.  Do przewrwyzespół AZS AWF prowadził 1 : 0 po bramce Bartosza Kosmaczewskiego, po przerwie na 2 :0 podwyższył Łukasz Kosmaczewski i na obiekcie AWF zapachniało sesacją. Korzystny wynik dla naszej drużyny utrzymywał się do 60 min spotkanie. Niestety w odstępie 4 minut dwukrotnie trafił Artur Mikuła i doprowadził do remisu a w konsekwencji do serii karnych zagrywek. Karne zagrywki lepiej wykonywali zawodnicy AZS AWF wygrywając 5:4 i to oni zdobyli 2 pkt.