DOBRA PASSA TRWA

Kolejną wygraną zanotowali na swoim koncie hokeiści na trawie AZS AWF Poznań.

Dziś na swoim boisku pokonali LKS Gąsawa aż 7:3. Świetną formą popisał się napastnik Akademików Mateusz Hulbój, który do bramki przeciwnika trafiał aż cztery razy!  Mateusz pokonał Marcina Liberkowskiego – bramkarza z Pałuk w 4, 5 28 i 33 minucie spotkania. Na listę strzelców wpisali się także Maciej Ferenc po wykorzystaniu krótkiego rogu w 15 minucie meczu, Artur Pacanowski w 43 minucie również po wykonaniu przez AWF krótkiego rogu oraz w 57 minucie meczu Jakub Lewandowski po strzale z akcji. Świetnymi interwencjami popisał się Rafał Banaszak w bramce zespołu Jacka Adriana. W drugiej połowie nastąpiła zmiana bramkarza i Łukasz Tomkowiak również świetnie się dziś spisywał. Obronił dwa krótkie rogi zespołu LKS Gąsawa, a także interweniował przy dwóch poważnie zagrażających bramce Akademików akcjach. AZS AWF Poznań nadal utrzymuje swoją dobrą passę. W tym sezonie Akademicy ulegli tylko Politechnice Poznańskiej na początku rozgrywek rundy jesiennej. Przed młodym zespołem jeszcze dwa mecze. Jutro na swoim boisku Akademicy podejmą Stellę Gniezno, która obecnie zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli. We wtorek AZS AWF Poznan pojedzie do Gniezna na ostatni mecz rundy jesiennej, gdzie zmierzy się z tamtejszym Startem 1954 Gniezno. Start zajmuje drugie miejsce w tabeli.