2 PKT W TORUNIU

W ostatniej kolejce ligowej akademicy rozegrali spotkanie na mało gościnnym boisku w Toruniu z miejscowym Pomorzaninem. Lepiej spotkanie rozpoczeła nasza drużyna obejmując prowadzenie 1 : 0 (Mikołaj Gumny) , niestety w kolejnych minutach spotkania pojawiły się błędy co wykorzystali zawodnicy gospodarzy i do przerwy prowadzili 2:1. W drugiej połowie akademicy poprawili grę w defensywie nie pozwalając gospodarzą na stwarzanie kolejnych sytuacji na zdobycie bramek, a sami z uporem dążyli do remisu. Strzelając bramkę na cztery minuty przed końcem spotkania doprowadzili do remisu 2:2 (Mateusz Hulbój) i serii karnych zagrywek które decydowaly o dodatkowym punkcie. Lepiej karne zagrywki wykonywali zawodnicy AZS AWF wygrywając 4:2 (Maciej Ferenc, Mikołaj Gumny, Artur Pacanowski, Mateusz Hulbój).