Adrian Wojtkowiak i Filip Kubiak na podium Pucharu Polski Juniorów w Poznaniu!!!

W sobotę 21 października odbył się II Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn i kobiet. Dwóch podopiecznych Włodzimierza Węcławka stanęło na podium. Adrian Wojtkowiak zajął drugie miejsce, Filip Kubiak zajął miejsce trzecie. Adrian w finale przegrał jednym trafieniem z Mikołajem Rudnickim AZS-AWFiS Gdańsk. Filip w ćwierćfinale pokonał kolegę klubowego Macieja Bema  15:7. W półfinale Kubiak przegrał z Rudnickim 15:9.

We florecie kobiet reprezentowało nasz klub sześć zawodniczek. Najlepsze 12 miejsce zajęła Zuzanna Suchomska. Trzy zawodniczki przegrały walki o wejście do najlepszej 16. Aleksandra Wieczorek miejsce 17, Zuzanna Jóźwiak miejsce 19, Antonina Lachman miejsce 21. Konstancja Cichocka przegrała z Zuzanną Jóźwiak o wejście do najlepszej 32.  Turniej wygrała Oliwia Szabelska AZS UKW Bydgoszcz pokonując w finale Aleksandrę Jeglińską UKS DE LA SALLE Gdańsk.