Igor Woźniak i Feliks Wiśnik zwyciężają!!! Antoni Bem i Florentyna Wiśnik na III miejscu w Toruniu!!!

Bardzo dobry występ młodych florecistów KS AZS AWF Poznań w I Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, Dzieci i Zuchów z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości –  „WUTEH CUP„ !!! Spośród wszystkich startujących najlepiej wypadli zawodnicy najstarszej i najmłodszej kategorii wiekowej. Igor Wożniak (tr Tomasz Ciepły) zwyciężył w kategorii młodzik, a Feliks Wiśnik w kategorii zuch. Ponadto na III stopniu podium stanęli: młodzik: Antoni Bem (tr Włodzimierz Węcławek) i zuch: Florentyna Wiśnik. W kategorii wiekowej dzieci do finałowej ósemki awansowała Barbara Lachman (tr Luiza Wojewódzka) zajmując miejsce 7, a tuż za najlepszą ósemką uplasowała się Zuzanna Wojewódzka (tr Luiza Wojewódzka). Wśród dziewcząt w kategorii młodzik dobre miejsce zajęła Zuzanna Góralczyk, która walcząc z dwa lata starszymi zawodniczkami, z kompletem zwycięstw w eliminacjach grupowych, przegrała awans do finałowej ósemki zajmując ostatecznie 9 pozycję.

Pozostałe miejsca zawodników

Dziewczynki