Synoradzka, Wojtkowiak, Cegielski w szerokim finale w Gdańsku!!!

W sobotę 25 listopada w Gdańskiej Szkole Floretu odbył się II Puchar Polski seniorów we florecie kobiet i mężczyzn. Do szerokiego finału awansowało trzech podopiecznych trenera Włodzimierza Węcławka: Martyna Synoradzka  po przegranym pojedynku z Julią Walczyk KU AZS-UAM Poznań 13:14 zajęła miejsce 8, Adrian Wojtkowiak zajął miejsce 7 po przegranej walce z Jakubem Surwiłło AZS-AWF Warszawa. Bartosz Cegielski zakończył turniej na miejscu 8 po przegranym pojedynku jednym trafieniem z późniejszym zwycięzcą turnieju Leszkiem Rajskim Wrocławianie. We florecie kobiet w finale walczyły dwie zawodniczki z klubu Budowlani Toruń: Marta Łyczbińska i Martyna Jelińska.  Turniej wygrała Marta. We florecie mężczyzn w finale spotkało się dwóch zawodników z klubu Wrocławianie. Leszek Rajski i Andrzej Rządkowski. Tak jak podczas I Pucharu Polski seniorów we Wrocławiu lepszy okazał się Leszek Rajski.