Antoni Bem i Kamil Matusewicz w finale międzynarodowego turnieju we Wrocławiu!!!

Drugiego i trzeciego grudnia we Wrocławiu odbył Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych,  młodzik i dzieci.

Najlepiej z naszego klubu spisał się podopieczny trenera Włodzimierza Węcławka Antoni Bem, który zakończył turniej na 5 miejscu. Podopieczny trenera Krzysztofa Szymkowiaka Kamil Matusewicz również zakończył turniej w szerokim finale – 7 miejsce. Turniej w kategorii młodzik wygrał Wieczorek Michał Warta Muszkieterowie Poznań, który pokonał w finale Korzeniewskiego Stanisława UKS Atena Gdańsk.

W kategorii dzieci w finale spotkało się dwóch zawodników z klubu UKS Atena Gdańsk Szczotko Bartosz i Duraj Idzi. Turniej wygrał Szczotko Bartosz. Na najniższym stopniu podium stanął kolejny zawodnik z Gdańska Rut Wiktor oraz podopieczny Przemysława Fogta Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO. Bardzo dobrze spisał się najmłodszy nasz zawodnik Feliks Wiśnik, który przeszedł eliminaje grupowe i nieznacznie przegrał walkę pucharową.

We florecie dziewcząt w kategorii młodzik najlepsza okazała się podopieczna trenera Jarosława Mojskiego Szemplińska Natalia UKS DE LA SALLE Gdańsk.

W kategorii dzieci triumfowała zawodniczka z klubu WKS KOLEJARZ WROCŁAW Binko Aleksandra.