Drużyna Polskich florecistek z A. Wieczorek i A Lachman na II miejscu Pucharu Europy Kadetek!!!

Drugiego dnia Pucharu Europy Kadetek odbył się turniej drużynowy. Na planszach szermierczych do walki stanęło 38 drużyn. Dwie zawodniczki KS AZS AWF Poznań, podopieczne tr. Tomasza Ciepłego Aleksandra Wieczorek i Antonina Lachman wraz z Magdaleną Ławską oraz Martą Oklińską  reprezentowały pierwszy skład Polski. Drużyna pod wodzą trenera kadry juniorów – Sławomira Mocka spisała się fantastycznie zdobywając II miejsce. Miejsce w finale dziewczyny zapewniły sobie wygrywając kolejno z szóstą drużyną Polski 45:13, z Niemkami 45:36, Ukrainkami 45:38 oraz Węgierkami 45:36. W finale niestety nie poradziły sobie z Kanadyjkami, które walcząc na wysokim poziomie pokonały  Polki 45:15. Trzecie miejsce zajęły Rumunki pokonując dwoma trafieniami drużynę z Węgier.