Złoty Maciej Bem, Adrian Wojtkowiak z brązowym medalem!!!

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy KS AZS-AWF Poznań na Mistrzostwach Polski Juniorów! Podopieczny Tomasza Ciepłego Maciej Bem, numer 1 w rankingu PZS potwierdził, że w Polsce w kategorii junior nie ma sobie równych i wywalczył złoty medal.  Adrian Wojtkowiak podopieczny trenera Włodzimierza Węcławka numer 2 rankingu PZS po przegranej w półfinale z Jakubem Dołżyckim 15:13 zdobył medal brązowy.

We florecie kobiet, mistrzynią Polski została Renata Tomczak IKS Leszno, która pokonała w finale Kasię Matysiak Warta Muszkieterowie Poznań.  Najlepszą zawodniczką naszego klubu okazała się Aleksandra Wieczorek, która po bardzo zaciętej walce przegrała z Magdaleną Ławską Wrocławianie 14:15 o wejście do szerokiego finału. Ola ostatecznie zajęła 11 miejsce.

48 miejsce Aleksandra Liszka

W turnieju drużynowym nasz klub reprezentowały trzy drużyny. Jedna drużyna we florecie mężczyzn oraz dwie we florecie kobiet. Maciej Bem, Adrian Wojtkowiak, Filip Kubiak oraz Kacper Bem po bardzo dramatycznym pojedynku o złoty medal przegrali z pierwszym składem KS AZS-AWFiS Gdańsk 45:42 i zdobyli srebrny medal. We florecie kobiet pierwszy skład naszego klubu: Aleksandra Wieczorek, Zuzanna Suchomska, Antonina Lachman oraz Konstancja Cichocka zdobyły 7 miejsce. Druga drużyna w składzie: Zuzanna Jóźwiak, Aleksandra Liszka oraz Zofia Hałaburda ze względu na kontuzję Zuzi musiały już w pierwszej walce wycofać się z turnieju.