Nowy sponsor kanadyjkarzy

Uprzejmie inforumjemy, że sekcja kajakowa, grupa kanadyjkarzy pozyskała nowego sponsora - firmę MSM Skrzynie Biegów. Firma działa w branży motoryzacyjnej i mieści się w Kiekrzu. Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie.

Nowy sponsor kanadyjkarzy AZS AWF Poznań

Uprzejmie inforumjemy, że sekcja kajakowa, grupa kanadyjkarzy pozyskała nowego sponsora - firmę MSM Skrzynie Biegów. Firma działa w branży motoryzacyjnej i mieści się w Kiekrzu. Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie.

logo MSM Skrzynie Biegów

UDANY START NA OOM oraz MPJ

W dniach 06 - 09.08. grupa juniorów i juniorów młodszych rywalizowała w Bydgoszczy w Mistrzostwach Polski. Nasi podopieczni zdobyli 6 medali, a w klasyfikacji klubowej zajęliśmy bardzo wysokie 3 miejsce ulegając tylko Zawiszy Bydgoszcz i Warcie Poznań. Złote medale zdobyli w konkurencji K-4 500m. Olimpia Kłosowska, Natalia Gawlik, Adrianna Krańska, Wiktoria Busz oraz w konkurencji K-2 500m. Jakub Michalski i Patryk Grzelka. Srebrne krążki wywalczyli w konkurencji K-2 200m. Patryk Grzelka i Jakub Michalski, który również zdobył srebrny medal w konkurencji K-1 1000m. Na 3 stopniu podium stanęli Kamil Tomyślak i Mateusz Pawłowski w konkurencji K-2 200m. Mateusz Pawłowski zdobył również brąz w konkurencji indywidualnej na 200m. Pozostali zawodnicy nie stanęli na podium, ale godnie i z pełną determinacją reprezentowali barwy naszego klubu.

UDANY START NA MMP ORAZ MPM

W minioną niedzielę tj. 02.08. zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików, które dla naszej drużyny okazały się dużym sukcesem. Młodzieżowcy zdobyli 2 medale: srebrny w konkurencji K-4 1000m. w składzie Jakub Michalski, Jakub Grobelny, Patryk Grzelka, Daniel Wasyłyk oraz medal brązowy w konkurencji K-2 1000m. W skład dwójki wchodzili Daniel Wasyłyk i profesor fenomenalnych finiszów Jakub Michalski. Wspaniale zaprezentowali się nasi najmłodsi adepci kajakarstwa, którzy swoją ogromną walką wywalczyli I miejsce w klasyfikacji klubowej na 68 startujących klubów. Młodzicy zdobyli 4 medale w tym 3 złote: K-1 2000m. Wojtek Bober, K-4 2000m. Maksymilian Garstkiewicz, Adrian Jóźwiak, Mateusz Grobelny, Wojtek Bober, K-2 2000m. Dastin Malinowski, Filip Maliński, K-4 2000m. Maria Kinas, Zuzia Hałas, Agnieszka Przybyła, Karolina Ratajczak. Serdecznie Wam dziękujemy za piękną walkę i gratulujemy tak wspaniałych wyników.

MAMY MEDAL NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW

Jesteśmy dumni, że zawodnik Naszego Klubu AZS-AWF Poznań Jakub Michalski wraz z Sławomirem Witczakiem z KS Energetyk Poznań zdobyli srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w Portugalii. W wyścigu K-2 1000 m po fenomenalnym finiszu polska osada uległa tylko Węgrom. Gratulujemy!!!

Przygotowania zawodników sekcji kajakowej do Mistrzostw Polski

Przygotowania zawodników sekcji kajakowej do Mistrzostw Polski na zgrupowaniu w Rogoźnie idą pełną parą. Zawodnicy ambitnie realizują wszystkie zadania treningowe.